PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11710}
7,1 62 769
ocen
7,1 10 1 62769
6,8 13
ocen krytyków
Willow
powrót do forum filmu Willow

Niestety dopiero za 3 miesiące, ale to logiczne - wiadomo że jak pojawiłyby się teraz to jego wyniki
finansowe zmiażdżyłyby Hobbita w dwa tygodnie !!

Czekam z niecierpliwością - ma miłość do Sorshy wróciła jak bumerang !

AliEns00

Jaki to ma związek z hobbtiem który jest w kinach, a willow będzie na płycie? po za tym nie widzę tu konkurencji.Nie wyobrażam sobie, że jak ktoś zobaczy w sklepie np.w kwietniu willow na blu ray, a obok pierwszego hobbita po którego przyszedł to kupi willow, a nie to po co przyszedł(to hobbita).Ja dla przykładu kupię obydwa te filmy .Tak więc jak ktoś będzie chciał sobie kupić dany film to go i tak kupi.
ps. niusa na forum o wyjściu na blu ray masz piętro niżej w dyskusjach...

ocenił(a) film na 10
adammarzenka

Drogi użytkowniku, to oczywiście moja euforia pod wpływem informacji o wydaniu tak fantastycznego filmu jak Willow w wersji BluRay. Naturalne, że wydanie tego filmu nie ma ŻADNEGO wpływu na wyniki finansowe Hobbita, jak przeczytasz mój post jeszcze raz zauważysz że starałem się napisać go w komicznym tonie. Jak widać, nie do końca mi się udało albo proponuję nie brać wszystkiego tak dosłownie i na poważnie.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
AliEns00

czekam z niecierpliwością :)

AliEns00

Niestety imperial-cinepix nic nie wie o dacie wydania w Polsce...wiec ta data nie dotyczy Polski...

ocenił(a) film na 9
AliEns00

już jest 1080p...

ocenił(a) film na 10
fabio

hah !! od zeszłego poniedziałku w wypożyczalniach internetowych !! jakość REWELACYJNA :D :D

AliEns00

Czy na bluray'u film jest w wersji extended z dodatkowymi scenami? :)

ocenił(a) film na 10
Cucullus

Niestety, wersja która się pojawiła na BR to odświeżona wersja filmu jaki znamy - obraz i dźwięk świetne, film bez żadnych dodatkowych scen.

ocenił(a) film na 10
AliEns00

nie wiesz czy Willow będzie w normalnej dystrybucji DVD/BLURAY do kupienia w Empiku/Merlinie i innych?? czekam na zakup tego filmu od lat...

ocenił(a) film na 10
Mithril82

Witam,

niestety (a może stety) jedyna opcja to zdobyć przez eBay lub jakiegoś znajomka z wysp ;) pięknie wydane SteelBook z wersją BluRay można zdobyć w sensownych pieniądzach.

U nas w RP nie ma planów wydawniczych i pewnie nie będzie :/

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
AliEns00

Cześć!
Dziękuję bardzo za odp. niestety właśnie takiej się spodziewałem... z tego co się sam dowiadywałem mogę powiedzieć to co Ty, mam jednak wielką nadzieję, że przy okazji wydania Willow na Bluray może w końcu komuś przyjdzie do głowy wydać ten film w PL... takie różne gnioty wychodzą stare i zapomniane, które nigdy nie były wielkimi filmami a takiego megahitu jak Willow nie mogą przez te wszystkie lata wydać.. już dawno w ogóle na DVD oficjalna edycja PL powinna być... no nic pozostaje czekać albo kupić w innym kraju...

Pozdrawiam serdecznie!

Cucullus

Jezusmaria, sceny łóżkowe Sorshy i Madmartigana?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones