PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11710}
7,1 62 769
ocen
7,1 10 1 62769
6,8 13
ocen krytyków
Willow
powrót do forum filmu Willow

Przeglądałem ostatnio polskie sklepy w poszukiwaniu kliku filmów z mojej młodości, w tym właśnie Willow. Bardzo zależy mi aby był lektor polski aby moja córka mogła też poznać magię starszych produkcji. Niestety ani jednego nie ma w ofercie sklepów ani sprzedawców na Allegro czy Olx. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
cachaito

ale czemu chcesz córkę tak skrzywdzić? film - świetny, magia starszych produkcji - wiadomo, tylko co Ci od.ebało z tym lektorem??? Może naucz ją czytać, żeby mogła oglądać film z napisami albo jeszcze lepiej - poślij ją na dodatkowe lekcje językowe. Nie bój się. Jestem pewien, że kiedyś doceni jak Knapik ku.wami rzucał.

cachaito

Niestety film nie doczekał się wydania w Polsce na dvd ani blu-ray. Ja mam na dvd zrzuconą wersję z vhs, lektor lub napisy. W telewizji czasem powtarzają, ostatnio chyba w Wielkanoc. A do SpiQE, dlaczego od razu skrzywdzić? Może córka kolegi powyżej ma np. 7 lat i najzwyczajniej w świecie może nie nadążyć czytać. Ja sam jestem zwolennikiem napisów, ale pokazałem ten film mojej córce w wersji z lektorem, ze względu na wiek właśnie, chciałem żeby obejrzała w wieku wczesnej podstawówki, bo wtedy inaczej odbiera się filmy, mają więcej magii i później z piękną nostalgią się do nich wraca. Pozdrawiam

cachaito

Obecnie można zakupić stare polskie wydanie, ale na VHS: https://allegro.pl/oferta/willow-vhs-8846500655

cachaito

film dostepny na c d a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones