PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11710}
7,1 62 769
ocen
7,1 10 1 62769
6,8 13
ocen krytyków
Willow
powrót do forum filmu Willow

Jak dla mnie...

ocenił(a) film na 9

to najlepszy film fantasy zaraz po władcy pierścieni

sss_111

Krótka piłka - TAK! Ale obejrzyj też Merlina z Samem Neilem oraz Zaklętą w sokoła z Rutgerem Hauerem :) To też "epickie" filmy fantasy (no, w Zaklętej nie mogę znieść muzyki. Taki gintrowski na kompoście.)

ocenił(a) film na 9
Koshara

Merlina z Samem Neilem widziałem, no niezły. Zaklętą w sokoła jeszcze niestety nie, ale słyszałem, że podobno też fajny.

ocenił(a) film na 10
sss_111

LOTR jest jedna z lepszych produkcji obecnych czasow, ale nie posiada niestety tego klimatu co Willow lub Excalibur. Obecne filmy są efektowne ale tamte lepiej oddaja mroczne czasy gdzie był brud, syf.. biegające świnie

ocenił(a) film na 9
magondathgog

Nie no, LOTR rządzi:-) pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
sss_111

Zaklętej w sokoła nie da się oglądać ze względu na masakrycznie dobraną muzykę - puszczaną "w tle" tak głośno, że przyćmiewającą nawet dialogi. Może i historia fajna, ale ja wyłączyłam po 40 minutach, tak mnie zmęczył.

ocenił(a) film na 10
sss_111

Willow jest jedyny w swoim rodzaju....Chociaż napewno też czerpie z twórczości tolkiena co widać zresztą gołym okiem.

Lords of the rings bedzie taką epopeją wszechczasów razem z historią o Bilbo bedzie 6 cześći długich oy długich.

A nie wiadomo czy nie wezmą sie jeszcze za Silmarilion bio i to mają w planach...

Willow to taki filmiczek przy tym niedoceniony i zapomniany lecz bardzo magic.!

ocenił(a) film na 9
sss_111

Popieram. Willow to unkiat.

ocenił(a) film na 7
sss_111

Nie wiem czy to jakiś zbiorowy żart, ale niewinni ludzie naprawdę mogą się nabrać na takie rekomendacje. Arcydziełem to to mogło być, gdy oglądaliście to na polsacie paręnaście lat temu. Film strasznie naiwny, disnejowski. Niestety, nudny dla dorosłych.

ocenił(a) film na 9
PX_9891

PX, na kolana i błagaj o przebaczenie! :-D

ocenił(a) film na 7
Tataaleksandrykatarzyny

Jak to pisałem to była niższa, ale potem pokazywałem kilka scen siostrze i stwierdziłem, że może takie złe nie było. No nie wiem. W sumie to chyba 6 powinienem dać.

ocenił(a) film na 8
PX_9891

hehe, a ocena 7.

ocenił(a) film na 7
chemas

Przez pomyłkę odpowiedziałem Tataaleksandrykatarzyny zamiast Tobie.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
sss_111

zdecydowanie się z Tobą zgadzam!

ocenił(a) film na 10
sss_111

no i teraz do trójcy najlepszych filmów fantasy w historii dołączył Hobbit

ocenił(a) film na 9
Mithril82

Mnie jakoś Hobbit nie przypadł do gustu. Widać od razu że Jackson nie powtórzy sukcesu jakim była trylogia LOTR.
Nowoczesne technologie nie służą Peterowi.

ocenił(a) film na 10
sss_111

a mi BARDZO się podoba :) moim zdaniem klimat, kunszt artystyczny, estetyka i styl kręcenia jest taki sam jak w LOTR - natomiast jeśli chodzi o technologie to praktycznie niczym nie różni się od LOTR, te same zabiegi i w takim samym stopniu są użyte przy Hobbicie jak i przy LOTR, polecam gorąco obejrzenie dodatków o kręceniu Hobbita z dvd/bluray (jeśli nie widziałeś) - ja generalnie zarówno Hobbita jak i LOTR traktuje jako całość i już nie mogę się doczekać jak w mojej kolekcji będzie łącznie 6 filmów.. no można sobie seans zrobić :))

pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
sss_111

Bez dwóch zdań

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones