PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11710}
7,1 62 769
ocen
7,1 10 1 62769
6,8 13
ocen krytyków
Willow
powrót do forum filmu Willow

..nie to co dzisiejsze holywodzkie gnioty.Moim zdaniem życiowa rola Kilmera :) po prostu nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Matmartigena :) Cały świat w Willow jest piękny no i ten happy end na końcu.Oglądałem jak miałem z 8-10 lat później jeszcze więcej.Dziś mam 24 lata i pomimo upływu lat ten film dalej mnie tak fascynuje jak kiedyś.Szkoda że nie było kontynuacji.

extreme61

Zgadzam się. Świetny film, widziałam go, gdy byłam dzieckiem i zrobił na mnie niesamowite wrażenie.

ocenił(a) film na 9
extreme61

Piękna historia przywołująca pamiętne dzieciństwo :)))

ocenił(a) film na 10
extreme61

Willow był planowany jako trylogia filmowa. Ale za to powstały trzy ksiazki bedace kontynuacją. Ta seria to "kronika wojny cieni" i niestety, nie ukazała sie fo tej pory w Polsce. A wiem, ze kluczowa rolą w tej serii pełni dorosła juz ksiezniczka Elora Dannan, zamek Tir Asleen, itp.

ocenił(a) film na 10
extreme61

Podobno początkowo Madmartigana miał grać John Cusack

ocenił(a) film na 10
extreme61

Zgadzam się, mało znany a dużo lepszy od wielu współczesnych filmów fantasy.

ocenił(a) film na 10
extreme61

Moja ulubiona baśń z dzieciństwa! Kocham Vala Kilmera za tę rolę, Cusack w życiu by się w tym nie sprawdził. Nadal oglądam ten film z zapartym tchem i uważam że jak dotąd żadna baśń filmowa mu nie dorównuje.

ocenił(a) film na 9
Hexe_83

Cusack z powodzeniem moglby wcielic sie w role jednego ze skrzatow...

ocenił(a) film na 10
extreme61

Heh, ja miałem bardzo podobnie. W dzieciństwie miałem kupioną kasetę VHS z tym filmem i oglądnąłem go chyba ze 20 razy, przy czym ostatni raz gdzieś pod koniec lat 90'. Muszę go niedługo jeszcze raz obejrzeć, po tylu latach na pewno inaczej na niego spojrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones