PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11710}
7,1 62 769
ocen
7,1 10 1 62769
6,8 13
ocen krytyków
Willow
powrót do forum filmu Willow

6/10

ocenił(a) film na 6

Taki "Władca Pierścieni" lat osiemdziesiątych ;) Mamy Hobbita - Willowa, Saurona - Bavmorda, Aragorna - Madmartigana, Gandalfa - czarodziejkę (nie pamiętam jak się nazywa) no i pierścień - mała księżniczka :)
Ogólnie fajny film w postaci baśni ale trochę zbyt długi o słabym tempie. 6/10 ode mnie.

ocenił(a) film na 10
pachomir

Mam nadzieję ze nie jestes fanem filmów fantasy, wówczas taką ocenę od ciebie dla tego filmu zrozumiem. Ale co to znaczy za długi o słabym tempie? Dla mnie 10/10. Przecież to nie jest film typu Twierdza, gdzie jet szybkie tempo akcji. Za długi? A Władca Pierścieni: Powrót Króla - wersja reżyserska? to jest dopiero długi film (choć jak dla mnie i tak za krótki)

ocenił(a) film na 10
pachomir

Ja bym tego filmu zdecydowanie nie porównywała do Władcy Pierścieni, chociażby z tego względu, że ten film bez przeszkód pokazałabym małemu dziecku, a Władcę Pierścieni zdecydowanie nie.

ocenił(a) film na 9
pachomir

.jak na tamte czasy to poziomem efektów nie odbiegał od podobnych produkcji (Conan Barbarzyńca), ale.. to było 20 lat temu! nie przyrównuj odpicowanego Lotra do tego filmu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones